Witaj w kręgu kobiet

Ta strona to specjalne miejsce, gdzie kobiety mogą się spotkać, usiąść w Kręgu i czerpać wzajemnie ze swojego doświadczenia, z siły kobiecości, wspierać się w rozwoju, uczyć się od siebie nawzajem. To miejsce, które może stać się dla Kobiet inspiracją do zmiany, do kroku naprzód. Miejsce bezpieczne, przeznaczone do celebrowania kobiecości w każdej postaci. Miejsce dla kobiet odkrywczyń i kobiet w wewnętrznej podróży.

Jak to się zaczęło?

Mam na imię Magdalena, z wykształcenia jestem psychologiem, z zamiłowania artystką, joginką i miłośniczką przyrody.

W 2012 roku uczestniczyłam w warsztatach rozwoju osobistego w kręgu kobiet. Oczarowała mnie ta kobieca energia kręgu – pełna akceptacji, wsparcia, miłości i siostrzeństwa. Potem wielokrotnie gdy tylko mogłam, wracałam do kobiecych kręgów, a z czasem zaczęłam prowadzić własny krąg kobiet. Chciałam podtrzymać tę atmosferę i stworzyć taki Krąg Kobiet w Sieci. Miejsce, w którym mogłabym pisać o Kobiecości tak, jak ja ją widzę i czuję. Miejsce przyjazne Kobietom, stworzone przez Kobiety i dla Kobiet, wychodzące poza ramy „moda, uroda i dieta”. Takie miejsce, gdzie wszystkie Kobiety które tylko chcą, mogą podzielić się swoimi przemyśleniami, refleksjami, obserwacjami i historiami.

Tak powstała ta strona. Obecnie współtworzy ją kilkanaście kobiet, które publikują tu swoje teksty. Piszemy o wszystkim, co dla nas ważne – o kobiecości „po naszemu”, o rozwoju osobistym, stereotypach płciowych, macierzyństwie, miesiączce, poczuciu wartości, zmaganiach na drodze do zmiany życia na lepsze, o seksualności i cielesności, o akceptacji i jej poszukiwaniach, o różnych smakach życia, o wątpliwościach, sukcesach, radościach i smutkach. Dzielimy się inspiracjami w postaci książek, muzyki czy filmów. Znajdziesz tu teksty obiektywne i profesjonalne, a także takie bardzo, bardzo prywatne.

 

Zapraszam cię, usiądź z nami w kręgu

i pomóż tworzyć to miejsce

Napisz tekst

o kobiecości po twojemu i prześlij go na info@krag-kobiet.pl

Zostaw komentarz

być może stanie się on inspiracją dla innych Kobiet

Odwiedź fanpage

gdzie publikujemy jeszcze więcej inspirujących kobiecych treści