O Kręgu Kobiet

Dzień dobry, wspaniała Kobieto. Witaj w Kręgu.

Ta strona to takie miejsce, gdzie kobiety mogą się spotkać, usiąść w Kręgu i czerpać wzajemnie ze swojego doświadczenia, z siły kobiecości, wspierać się w rozwoju, uczyć się od siebie nawzajem. To miejsce, które może stać się dla Kobiet inspiracją do zmiany, do kroku naprzód. Miejsce bezpieczne, przeznaczone do celebrowania kobiecości w każdej postaci. Miejsce dla kobiet odkrywczyń i kobiet w wewnętrznej podróży.

Poznajmy się! – jestem Magdalena. W 2012 roku po raz pierwszy usiadłam w kręgu kobiet. Oczarowała mnie ta kobieca energia kręgu – pełna akceptacji, wsparcia, miłości i siostrzeństwa. Potem wielokrotnie gdy tylko mogłam, wracałam do kobiecych kręgów, a z czasem zaczęłam zwoływać własne kręgi kobiet. Chciałam podtrzymać tę atmosferę i stworzyć taki Krąg Kobiet w Sieci. Miejsce, w którym mogłabym pisać o Kobiecości tak, jak ja ją widzę i czuję. Miejsce przyjazne Kobietom, stworzone przez Kobiety i dla Kobiet, wychodzące poza ramy „moda, uroda i dieta”. Takie miejsce, gdzie wszystkie Kobiety które tylko chcą, mogą podzielić się swoimi przemyśleniami, refleksjami, obserwacjami i historiami.

Tak powstała ta strona. Współtworzą ją wszystkie Kobiety które dzielą się opowieściami. Piszemy o tym co dla nas ważne – o NASZEJ kobiecości, tak jak ją widzimy, czujemy, rozumiemy. O kobiecym rozwoju, poczuciu wartości, ciele, seksie i seksualności… o stereotypach płciowych, macierzyństwie, miesiączce, zmianach, o akceptacji i jej poszukiwaniach, o różnych smakach życia… o wątpliwościach, sukcesach, radościach i smutkach. Dzielimy się inspiracjami w postaci książek, muzyki czy filmów.

 

Zapraszamy cię, usiądź z nami w Kręgu i pomóż tworzyć to miejsce.