Dzień dobry Kobieto! Dobrze, że jesteś. Usiądź, rozgość się. W kręgu jest dla Ciebie miejsce. Możesz dołączyć do nas na kilka sposobów.

Krąg Kobiet podzielony jest na kilka kręgów tematycznych w których Kobiety dzielą się swoimi opowieściami. Możesz dołączyć do każdego z tych kręgów po prostu czytając opowieści. To wielki dar dla każdej z nas, móc przeczytać historie innych kobiet.

O kobiecości

 

Jeśli jakaś opowieść poruszy coś w tobie, zarezonuje z tobą – zostaw komentarz. Każdy taki komentarz, każda twoja reakcja to sygnał dla Autorki opowieści, że ją widzisz, słyszysz, honorujesz jej historię.

Jeśli chcesz, możesz podzielić się swoją opowieścią, przynieść ją w darze do kręgu, by inne kobiety mogły zobaczyć siebie w twojej historii. Możesz przysłać swoją opowieść na adres info@krag-kobiet.pl a my dodamy ją do kręgu tematycznego.

 

Jeśli chcesz dołączyć do kręgu tematycznego, krótko się podzielić tym, co w tobie żywe na dany temat, ale nie chcesz przysyłać tekstu do publikacji, dołącz do Rozmów i zostaw komentarz.