Dzień dobry Kobieto! Dobrze, że jesteś. Usiądź, rozgość się. http://www.stevenbellmemorials.co.uk/?st=maps18 W kręgu jest dla Ciebie miejsce. Możesz dołączyć do nas na kilka sposobów.

Krąg Kobiet podzielony jest na kilka kręgów tematycznych w których Kobiety dzielą się swoimi opowieściami. Możesz dołączyć do każdego z tych kręgów po prostu czytając opowieści. http://www.farar.cz/?st=maps10 To wielki dar dla każdej z nas, móc przeczytać historie innych kobiet.

Piszemy o tym co dla nas ważne – o NASZEJ kobiecości, tak jak ją widzimy, czujemy, rozumiemy. O kobiecym rozwoju, poczuciu wartości, ciele, seksie i seksualności… o stereotypach płciowych, macierzyństwie, miesiączce, zmianach, o akceptacji i jej poszukiwaniach, o różnych smakach życia… o wątpliwościach, sukcesach, radościach i smutkach. Dzielimy się inspiracjami w postaci książek, muzyki czy filmów.

Jeśli jakaś opowieść poruszy coś w tobie, zarezonuje z tobą – source site zostaw komentarz. Każdy taki komentarz, każda twoja reakcja to sygnał dla Autorki opowieści, że ją widzisz, słyszysz, honorujesz jej historię.

Jeśli chcesz, możesz podzielić się swoją opowieścią, przynieść ją w darze do kręgu, by inne kobiety mogły zobaczyć siebie w twojej historii. Możesz przysłać swoją opowieść na adres info@krag-kobiet.pl a my dodamy ją do kręgu tematycznego.