Dołącz do Kręgu

Dzień dobry! Dobrze, że jesteś. Usiądź, rozgość się. W kręgu jest dla Ciebie miejsce. Możesz dołączyć do nas na kilka sposobów.

Krąg Kobiet podzielony jest na kilka kręgów tematycznych w których dzielimy się swoimi opowieściami. Możesz dołączyć do każdego z tych kręgów po prostu czytając opowieści. To wielki dar móc przeczytać czyjąś historię.

Piszemy o tym co dla nas ważne – o NASZEJ kobiecości, tak jak ją widzimy, czujemy, rozumiemy. O kobiecym rozwoju, poczuciu wartości, ciele, seksie i seksualności… o stereotypach płciowych, macierzyństwie, miesiączce, zmianach, o akceptacji i jej poszukiwaniach, o różnych smakach życia… o wątpliwościach, sukcesach, radościach i smutkach. Dzielimy się inspiracjami w postaci książek, muzyki czy filmów.

Jeśli jakaś opowieść poruszy coś w tobie, zarezonuje z tobą – zostaw komentarz. Każdy taki komentarz, każda twoja reakcja to sygnał dla Autorki opowieści, że ją widzisz, słyszysz, honorujesz jej historię.

Jeśli chcesz, możesz podzielić się swoją opowieścią, przynieść ją w darze do kręgu, by inne kobiety mogły zobaczyć siebie w twojej historii. Możesz przysłać swoją opowieść na adres info@krag-kobiet.pl a my dodamy ją do wybranego przez Ciebie kręgu tematycznego.