Dziękuję Kobietom

Dziękuję Kobietom

Dziś rano wszechogarnęła mnie wdzięczność. Myślałam o kobietach w moim życiu, o kręgu kobiet który mnie otacza. I coraz więcej i więcej kobiet przychodziło mi do głowy, i krąg stawał się większy i większy, a wraz z nim większa i większa stawała się moja wdzięczność dla wszystkich kobiet. Wdzięczność za ich obecność, mądrość, wsparcie, odwagę, miłość, inspirację, poświęcenie, BYCIE.

Jestem wdzięczna mojej Babci, Mamie, Siostrze. Moim Przyjaciółkom. Czuję wdzięczność wobec moich Cioć, Kuzynek, Sąsiadek, Znajomych. Dziękuję dziś moim Nauczycielkom, Mentorkom, Instruktorkom Jogi. Dziękuję moim Czytelniczkom i Autorkom bloga.

Jestem wdzięczna wszystkim Kobietom, których nie spotkałam. Dziękuję Tym, które walczyły o równość i godność. Dziękuję Autorkom książek które przeczytałam i filmów które obejrzałam, muzyki która mnie wzrusza i obrazów które mnie zachwycają.

Wypełnia mnie wdzięczność wobec każdej Kobiety z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Chylę głowę w geście wdzięczności wobec moich nienarodzonych Córek i Wnuczek, wobec każdej Kobiety.

Dziękuję Kobietom.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *