Oto my, Kobiety z Kręgu. Te, które tworzą to miejsce swoimi opowieściami z serca do serca.

Avatar

Magdalena

Zwołuję kręgi kobiet. Czytam, piszę, medytuję, tańczę, bębnię, śpiewam, masuję lomi lomi nui i podziwiam Islandię za oknem. Wierzę, wątpię, wiem, nie wiem, umiem i nie umiem. Żyję.


Avatar

Olala

Pasjonatka życia, nałogowa rozwojoholiczka. Lubi zapach deszczu, dobrą kawę, treningi internetowe. Nie lubi niedoborów snu, robali, agresji.


Avatar

Czwarta

Mam takie niesamowite szczęście, że to co lubię można - a nawet trzeba - robić codziennie: jem dobre jedzenie, które sama przygotowuję; joguję; czytam; piszę; tworzę przyszłe dzieła sztuki; tańczę; uśmiecham się.

Głęboko wierzę, że każdy i wszystko jest takie jakie jest więc pozwalam wszystkim i wszystkiemu być. Moim bogiem jest akceptacja, a codzienną modlitwą tylko dwa słowa: „jestem gotowa”.


Avatar

Fiona

Obserwatorka życia wciąż szukająca w nim czegoś dla siebie. Śpiewająca niezawodowo, malująca motyle, kochająca rekiny i dinozaury.


Avatar

Agni

Jestem ogniem leśnym, wieczorym, poplamionym farbami i tańczącym na kartkach, na których wyśpiewuję prawdę. Lubię czuć się lekko i czysto. Lubię, kiedy ludzie zchodzą się razem w koło i świętują życie...


Kasia

Kasia

Idealistka zaczarowana mottem "Aby żyć życiem jakiego pragniesz, musisz wiedzieć czego chcesz". Aktualnie realizująca największe życiowe marzenie - unoszenie kobiet na "Skrzydłach Rozwoju"
(www.skrzydlarozwoju.com.pl).


Avatar

Alicja

spełnia swoje marzenia o pisaniu tekstów, maluje intuicyjnie, cieszy się życiem, a w wolnych chwilach patrzy w niebo i czyta z chmur


Avatar

Joanna

Piszę, kiedy mi dobrze i kiedy mi źle. Piszę nawet wtedy, kiedy mi zupełnie zwyczajnie. Z dnia na dzień żyję coraz bardziej, czuję coraz pełniej i kocham coraz spokojniej. Lubię jeść, spacerować, tańczyć i rozmawiać o Ważnych Sprawach. I lubię siebie, choć bywam strasznie wkurzająca... Jakiś czas temu opuściłam na dobre strefę komfortu i od tej pory pływam po burzliwych wodach nieznanego. Wypatruję pięknego portu, do którego z radością zawinę i który nazwę moim domem.Emilia

Emilia

Trenerka Rozwoju Osobistego i Duchowego. Inspiratorka wewnętrznych zmian. Kreatorka świadomego życia. Eksploratorka świata. Artystka. Zwyczajna w swojej niezwyczajności kobieta.