Witaj w kręgu!

Witaj w kręgu!

Miło mi powitać Cię w kręgu! Cieszę się, że trafiłaś na Naszą stronę. Piszę „Naszą”, choć na razie jestem tu sama jedna. Ale wierzę, że nie na długo, przecież nazwałam tę stronę „Krąg Kobiet” nie bez powodu! Chcę stworzyć  – w Sieci i w realnym świecie – swobodną, świętą przestrzeń dla kobiecości. Miejsce, gdzie Kobiety mogą się spotkać, usiąść w kręgu – przenośnie czy dosłownie – i czerpać wzajemnie ze swojego doświadczenia, z siły kobiecości, wspierać się w rozwoju, uczyć się od siebie nawzajem. Miejsce, które stanie się dla Kobiet inspiracją do zmiany, do kroku naprzód. Miejsce bezpieczne, przeznaczone do celebrowania kobiecości w każdej postaci, kobiecej seksualności i mocy.

Miejsce dla Kobiet – odkrywczyń, dla Kobiet w wewnętrznej podróży, dla Kobiet poszukujących siebie, swojej  – czasem skutecznie zagubionej – kobiecej natury i siły. Marzy mi się przestrzeń dla wyrażania Siebie, przestrzeń pełna kobiecego pierwiastka. Przestrzeń pełna wibrującej kobiecej siły, która dla mnie jest największą siłą sprawczą świata. Jeśli miałaś kiedyś okazję siedzieć w kręgu z innymi Kobietami, dzielić się Swoimi doświadczeniami i czerpać z Ich doświadczeń, to wiesz o jakiej sile mówię. Jeśli nie – zapraszam Cię do kręgu, byś mogła takiej pierwotnej siły doświadczyć. Dziękuję, że jesteś. Zostań na dłużej i pomóż tworzyć to miejsce.2 thoughts on “Witaj w kręgu!”

  • Witaj. Bardzo się cieszę, że tu trafiłam. Zgadzam się, nie ma piękniejszej energii od tej kobiecej, dzikiej, wibrującej, wolno płynącej… Inspirujące miejsce, na pewno będę tu zaglądać. pozdrawiam Cię serdecznie. dominika

    • Ciesze sie, ze sie odnalazlysmy, i ze ci sie tu podoba. Zapraszam do czytania, komentowania i… pisania wlasnych tekstow!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *